Harremanetarako

Kontaktuak
Emaila Erabiltzailea Atala
komunikazioa@lemoa.net Aritz Undurraga Komunikazioa
alkatea@lemoa.net Saioa Elejabarrieta Alkatea
idazkaritza@lemoa.net . Idazkaritza
kontuhartzaile@lemoa.net Eneko Arrese Ekonomia
administrazioa@lemoa.net Elena Galindo Administrazioa
lemoa@lemoa.net Eneko Arrese Administrazioa
aparejadore1@lemoa.net Kontxi Uriarte Bulego teknikoa
arkitekto@lemoa.net Inazio Aldazabal Bulego teknikoa
ingurugiro@lemoa.net Yolanda Parra Ingurugiroa
harrera@lemoa.net Ana Agirre Harrera
kultura@lemoa.net Estibaliz Carracedo Kultura
gazteria@lemoa.net Mikel Garcia Gizartegintza
euskara@lemoa.net Miren Madariaga Euskara
liburutegia@lemoa.net Idoia Collados Liburutegia
lemoatx@lemoa.net Lemoako Jubilatuak Jubilatuak
udaltzaina@lemoa.net Sonia Iruarrizaga Udaltzaingoa
artxiboa@lemoa.net Txemi Delgado Artxiboa
kiroldegia@lemoa.net Ion Aranzabal Kiroldegia
ludoteka@lemoa.net Laura Ruiz Ludoteka